YENİ NESİL İÇECEKLER

Paylaş:

Atölyede önce badem, fındık ve kenevir sütü yapımını ve bunları saklama yöntemlerini anlatacağım. Sonra onları çok farklı  Trendfood’la isteğimize göre birleştirip hep birlikte tadacağız.

Vanilyalı hurmalı badem sütü Matcha latte yapma tekniklerini öğreteceğim. Sonra gerçekten altın değerinde bir başka içecek olan Altın zerdeçal sütünü yudumlayacağız.
Son zamanlarda kereviz sapı suyu, pancarlı içecekler, zencefil ve zerdeçallı iksirler çok tercih ediliyor. Çünkü bunlar günün her saatinde bir öğün yerine içilebiliyor. Bu atölyede şifalı ve vücudu arındıran sebze ve meyve sularının en doğru karışımlarını ve yapım tekniklerini anlatacağım.

Fotoğraf Galerisi

ana-gorsel

 

ATÖLYE TAKVİMİ
TARİH ATÖLYE
22 Şubat 2020 Cumartesi YENİ NESİL KAHVALTI
25 Şubat 2020 Salı KAYMAK, YOĞURT, KEFİR
29 Şubat 2020 Cumartesi BALIK ve MEZELERİ
6 Mart 2020 Cuma EKŞİ MAYA 1: TEMEL EKMEK EĞİTİMİ
7 Mart 2020 Cumartesi EKŞİ MAYA 2: RENKLİ VE KALIP EKMEKLER
10 Mart 2020 Salı YENİ NESİL KAHVALTI
13 Mart 2020 Cuma BAHÇE
14 Mart 2020 Cumartesi BAHÇE
17 Mart 2020 Salı ET 1: TEMEL ET EĞİTİMİ
21 Mart 2020 Cumartesi EKŞİ MAYA 3: PİDE VE LAHMACUN
24 Mart 2020 Salı ET 2: AĞIR ATEŞ
28 Mart 2020 Cumartesi ET 3: KÖFTE ve KEBAPLAR
31 Mart 2020 Salı ÇORBA TEKNİKLERİ

Atölye saat kaçta başlayacak, neler yapacağız, saat kaçta bitecek?

Atölye saat 11.00’de başlayacak. Önce birbirimizle tanışacağız ve birkaç ağız hoşluğu tadacağız.
Sonra atölyenin kapsamında belirttiğim yiyecekleri yapacağız.
Hepimiz bir masada oturup, yaptıklarımızı yiyeceğiz
Bütün bunları saat 16.00’ya kadar bitirip, son bir saat sohbet edeceğiz. Atölye 17.00’de bitecek.
Hepsinden önemlisi çok keyifli, çok eğitici bir günü birlikte geçireceğiz.

Atölyeye katılmak için ne yapmalıyım?

Atölyeye katılmak için Garanti Bankası Acarkent  şubesi IBAN TR 33 0006 2000 6650 0006 6838 85 numarasına 700 TL yatırmanız ve açıklama kısmına katılmak istediğiniz atölye tarihini ve telefon numaranızı (0 5xx xxx xx xx) yazıp dekontu bana Instagram’dan doğrudan mesaj olarak atmanız yeterlidir.
 
Katılım ücreti ve iade koşulları nedir?

Atölye katılım ücreti KDV dahil 700 TL’dir. Faturanızı atölyeye geldiğinizde alabilirsiniz. Bankaya parayı yatırdıktan sonra eğer atölyeye katılamayacak bir durumla karşılaşırsanız maalesef paranızı iade edemem ya da sizi ileri tarihteki bir başka atölyeye alamam ama yerinize bir yakınınızı gönderebilirsiniz. Eğer yerinize bir başkasını göndermek isterseniz lütfen bana Instagram’dan doğrudan mesaj (DM) atın.

Bankaya katılım ücretini yatırdığınızı bana bildirmenizden sonra her atölye için açtığım Whatsapp grubuna sizi dahil edeceğim ve atölye gününe kadar size gerekli bilgileri vereceğim. Eğer kayıtlara kapanmış bir atölyeye katılmak için banka hesabıma para gönderirseniz size paranızı hemen iade ederim.

Atölye nerede yapılacak? Nasıl ulaşırım?

Atölyeleri Beykoz’daki evimde yapıyorum. Katılımınız kesinleştikten sonra size ayrıntılı yol tarifini ve konum bilgisini göndereceğim. Evim Kavacık’a 15 dakika uzaklıkta olduğu için bugüne kadar katılımcıların hemen hepsi kendi arabalarıyla geldiler. Evimizin önünde herkesin arabasını koyabileceği bir park var.
 
Bunların dışında bir sorum var ne yapmalıyım?

Bunların dışında bir sorunuz varsa, bana Instagram’dan doğrudan mesaj (DM) atabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Özel Atölyeler Hakkında:

Her atölyemi mevsime uygun olarak yapmaya çalışıyorum.

Özel atölyelerimi 14 katılımcı üzerinden ücretlendiriyorum 9800TL.  Güncel temalardan birini seçebilir veya benimle  iletişime geçebilirsiniz. Daha az katılımcı ile atölye talebiniz olduğu takdirde yine aynı bedeli talep ediyorum; daha fazla katılımcı olursa ek ücret talep ediyorum.

 

.

Mutfak Teknikleri