Atölye Videoları

ATÖLYE
SAKATATLARATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 790 TL
BAHARATLARATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 790 TL
SOSLARATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 790 TL
ÇİKOLATAATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 990 TL
ET AĞIR ATEŞATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 990 TL
EKOLOJİK EVATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 590 TL
HAMBURGER à la şerifeATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 890 TL
EKŞİ MAYA PİDE VE LAHMACUNATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 890 TL
SİRKE, TURŞU, HARDALATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 990 TL
EKŞİ MAYA TEMEL EKMEK EĞİTİMİATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 990 TL
BALIK ve MEZELERİATÖLYE VİDEOSU SATIN AL 890 TL

Atölye Video Kayıtları Bilgileri

Atölye videosunu satın almak için yukarıdaki linke tıklayarak kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapar yapmaz videoya erişebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan hemen sonra size gelecek e-postaya tıklayarak şifrenizi belirleyip eğitime başlayabilirsiniz.

15 gün süreyle videoyu istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Bu sürenin sonunda videolara erişim hakkınız silinecektir. 15 gün geçtikten sonra tekrar izlemek isterseniz, eğitimi yeniden satın almanız gerekecektir. Bu nedenle süreyi iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Video eğitimi sadece sizin erişiminiz için tanımlanmıştır. Üçüncü kişilerle paylaşmanız ve kayıt almanız yasalara aykırıdır.


Fatura ve iade koşulları nedir?

Faturanızı size e-posta ile göndereceğim. Ödeme yaptıktan sonra eğitimi almaktan vaz geçerseniz size para iadesi yapamam.


Bunların dışında bir sorunuz varsa

Bana Instagram’dan doğrudan mesaj (DM) atabilir veya mail gönderebilirsiniz.

.

Online atölyeler için bilgi

Online atölye fiyatı KDV Dahil = 3000 TL’dir.

Online atölyeye katılmak için yukarıdaki linke tıklayarak kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz

Arzu ederseniz ödemenizi banka hesabıma da gönderebilirsiniz: Garanti Bankası Fulya Şubesi Şerife Aksoy TR 33 0006 2000 6650 0006 6838 85 Banka havalesi yaparken katılacağınız atölye ismini, tarihini ve telefon numaranızı dekonta yazmanızı ve rica ederim.

Atölye Kayıtları

Atölyeye katıldıktan sonraki üç gün içinde, size göndereceğim bağlantıya tıklayarak atölye kayıtlarına ulaşabilir ve tekrar dinlemek/izlemek istediğiniz bölümleri inceleyebilirsiniz.

Atölyeler fikri mülkiyet kapsamındadır. Katılımcılar atölyeleri kayıt edemez.

Ödeme Yaptığınızda Atölyeye Kaydınız Kesinleşir

Linke tıklayarak vaya banka havalesiyle ödeme yaptığınızda otomatik olarak atölyeye kayıt olursunuz. Ayrıca herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Atölye gününden birkaç gün önce, her atölye için açtığım Whatsapp grubuna sizi dahil edeceğim ve atölye gününe kadar size gerekli bilgileri vereceğim. 

Atölye gününden önceki gece size WhatsApp’tan göndereceğim  bağlantıya tıklayarak atölye saatinde atölyeye katılabilirsiniz.

Atölye saat kaçta başlayacak, neler yapacağız, saat kaçta bitecek?

Atölye saat 11.00’de başlayacak. Önce birbirimizle tanışacağız sonra atölyenin kapsamında belirttiğim konuları anlatacağım. Öğle yemeği arası verdikten sonra, tekrar buluşup sorularınızı cevaplayacağım ve atölye saat 16.00’da bitecek.

Fatura ve iade koşulları nedir?

Faturanızı size email ile göndereceğim. Bankaya parayı yatırdıktan sonra eğer atölyeye katılamayacak bir durumla karşılaşırsanız maalesef paranızı iade edemem ya da sizi ileri tarihteki bir başka atölyeye alamam ama yerinize bir yakınınızı gönderebilirsiniz. Eğer yerinize bir başkasının katılmasını isterseniz bana Instagram’dan doğrudan mesaj (DM) atabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Kişiye veya Gruplara Özel Atölyeler

Bana Instagram’dan doğrudan mesaj (DM) atabilir veya mail gönderebilirsiniz.

.

Mutfak Teknikleri